MYSTERY BOX – 10 ПАРА КРАТКИ ЧОРАПИ

Original price was: 965 ден.Current price is: 390 ден.

MYSTERY BOX е микс од 10 кратки чорапи со, и секоја кутија е со различна комбинација. Изненадете се себеси и најблиските!

18% Ликра, 80% Памук, 2% Еластин

Нема на залиха

Категорија Ознаки: , , , ,
MYSTERY BOX – 10 ПАРА КРАТКИ ЧОРАПИ

Нема на залиха