Emoji box 10x

590 ден

Еmoji box е микс од 10 кратки чорапи  и секоја кутија е со различна комбинација. Изненадете се себеси и најблиските!

18% Ликра, 80% Памук, 2% Еластин

Нема на залиха

Категорија Ознаки: , , , ,
Emoji box 10x

Нема на залиха