MYSTERY BOX – 10 ПАРА ЧОРАПИ

890 ден

Последна понуда за оваа сезона – микс од кратки и долги чорапи

18% Ликра, 80% Памук, 2% Еластин

Нема на залиха

Категорија Ознаки: , , , ,
MYSTERY BOX – 10 ПАРА ЧОРАПИ

Нема на залиха