Нaса

220 ден

Уникатни висококвалитетни чорапи изработени од органски памук. Quicksox чорапи – Носи се со стил!

18% Ликра, 80% Памук, 2% Еластин

Нема на залиха

Категорија Ознаки: , , , ,
чорапи
Нaса

Нема на залиха