009 CHEERFUL MYSTERY BOX

1,200 ден

009 е новата кутија со 9 пара високи шарени чорапи.

18% Ликра, 80% Памук, 2% Еластин

Нема на залиха

Категорија Ознаки: , , , ,
009 CHEERFUL MYSTERY BOX

Нема на залиха