Мона Лиза

220.00 ден

Уникатни висококвалитетни чорапи изработени од органски памук. Quicksox чорапи – Носи се со стил!

18% Ликра, 80% Памук, 2% Еластин

На залиха

Мона Лиза

220.00 ден

Категорија Тагови , , , ,